CERTIFIKÁTY A DOWNLOAD
AKCE BUNGALOV

Financování RENTA TREND

PROČ FINANCOVAT S NÁMI? Odpověď je velmi jednoduchá. Pokud vám zajistíme nejvýhodnější hypoteční úvěr, výrazně zvyšujeme možnost, že s námi budete stavět svůj nový dům.

Zjistěte sami, zda je jen „mýtus“, že Vám někdo pomůže sjednat tu nejvýhodnější hypotéku.

RENÁTA KOUDELKOVÁ – finanční ředitelka Holdingu RENTA TREND Vám na Vaše vyžádání předloží tři nejlepší nabídky napříč hypotečním trhem, akreditovaným Českou Národní Bankou. Pro odeslání e-mailu stačí kliknout na telefonní číslo anebo využít odkazu koudelkova.r@rentatrend.cz – ochotně Vám budou zodpovězeny veškeré Vaše dotazy.

Stavební technologie obecně, prochází dynamizací, které se pomalu přizpůsobuje i hypoteční trh v ČR. Naše DOMY RENTA TREND, resp. patentovaná technologie jejich výstavby, obdržela certifikát MODERNÍ VÝSTAVBY a taktéž DEVELOPERSKOU DOLOŽKU. Tyto skutečnosti velmi příznivě ovlivňují podmínky úvěru/ů pro naše klienty, ale primárně reflektují na atributy této výstavby. V praxi to znamená, že zohledňují a především AKCEPTUJÍ podmínky etapového financování, potažmo NOZ a Stavebního zákona. Z tohoto důvodu po našich klientech musíme požadovat scoring a RISK v bance. Tento úkon poskytne klientovi přesnou definici možného úvěrového rámce a zejména TRANŠOVÁNÍ, čili uvolňování finančních částek v závislosti na etapách výstavby – formou NABÍDKY. Tato nabídka je NABÍDKOU v pravém smyslu slova, tedy pro klienta není nijak závazná a lze jí považovat za formální. Z podstaty jejího statusu je (mimo jiné) pro klienta nejlepším vodítkem při výběru finančního ústavu/finančních ústavů. V případě, že klient přijde do kterékoliv banky s touto oficiální – byť formální nabídkou – a předloží jí kterémukoliv bankéři, může poptávat nabídku výhodnější. Zde pak existují pouze dvě možnosti. Buď se banky vyjádří, že lepší nabídku nemohou poskytnout anebo klientovi nabídnou lepší podmínky, tedy je dosaženo efektu – NEJLEPŠÍCH PODMÍNEK PRO KLIENTA ve shodě s etapovým financováním.

SCHÉMA PRŮBĚHU UVOLŇOVÁNÍ FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ NA VÝSTAVBU „TRANŠOVÁNÍ“ PŘI VÝSTAVBĚ DOMŮ RENTA TRENDROZPOČTOVÁ STRATEGIE PŘI VÝSTAVBĚ NOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ – OBECNĚFINANČNÍ SERVIS RENTA TREND je zcela komplexním produktem, který klientům zajistí plánování finanční strategie CELÉ VÝSTAVBY.

Klientům poskytujeme náhled do SKUTEČNÝCH celkových nákladů na výstavbu, tedy definujeme i relativně SEKUNDÁRNÍ náklady, kterým se nevyhne ať staví s námi, sám anebo s kýmkoliv jiným. Jedná se vesměs o položky, jejichž agregace a zápočet do základní ceny domu by nebyla korektní ve smyslu přesné predikce nákladu. Tento stav souvisí s tím, že první – INICIAČNÍ ROZPOČET – pracuje pouze se základními informacemi, které má Holding RENTA TREND v daný okamžik k dispozici. Přesný, tedy ZÁVAZNÝ rozpočet, který klient předkládá např. bance a tento je součástí SoD (Smlouvy o dílo), vznikne až ve chvíli, kdy jsou známy výsledky průzkumů apod., od kterých se odvíjí výpočty statiky základů apod.

Jinými slovy – pokud se klient rozhodne realizovat výstavbu nového rodinného domu s naší společností, jsou iniciovány další konzultace (samozřejmě zdarma), jejichž výsledným efektem je PŘESNÁ DEFINICE NÁKLADŮ NA VÝSTAVBU.

Chcete zjistit své možnosti?

- KLIKNĚTE ZDE -

 
RENTA
group
RENTA
investment
Financování
RENTA TREND

KONTAKT

Holding RENTA TREND
Areál ZVÚ
Pražská třída 332/4
500 04 - Hradec Králové
IČ 26698111
DIČ CZ26698111
e-mail: info@rentatrend.cz

tel: +420 608 777 764
tel: +420 602 632 944


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace